Telefoni za Komunikaciju + 381 63 214223 / +381 63 8895472

Servis ve HizmetlerimizPeriyodik Kontroller, Önleyici ve Düzeltici
Bakım Hizmetleri

GAZ DAĞITIM, KONTROL ve REGÜLASYON SİSTEMLERİ

 • +

  Kullanıcının üretim sahasında bulunan çoklu sınai gaz kullanım noktalarına, gaz(lar)ı uygun basınçta ve yeterli miktarda ulaştırmak için sınai gaz dağıtım , kontrol ve regülasyon sistem(ler)ine ihtiyaç vardır.

  Green Otomasyon Enerji AŞ tecrübeli ve uzman mühendislerden ve teknisyenlerden oluşan Teknik Destek Ekibi, size en uygun çalışma imkanı sağlayacak sınai gaz dağıtım, kontrol ve regülasyon sistemininin dizaynını, imalatını ve montajını gerçekleştirmektedir.

  Sistemlerde emniyet en üst seviyede sağlamak için, önde gelen üreticilerin gaz regülatörleri, vanaları, çek valfleri, emniyet vanaları, aktüatörlü vanaları, alarm sistemleri, shut off vanaları, gaz mikserleri, posta başları, bağlantı elemanları ve diğer ilgili ekipmanları kullanılmaktadır.

  Green Otomasyon Enerji AŞ Teknik Destek Ekibi kurduğu sınai gaz dağıtım, kontrol ve regülasyon sistemlerin bakımını ve değişen üretim şartlarının gerektirdiği revizyonları yapmaktadır.

20 YILLIK TECRÜBE

 • +

  20 Yıllık Tecrübemiz ve Green Otomasyon Enerji AŞ teknik servis ekibi olarak LNG,LPG,LIN,LAR,LOX,LCO2,FUEL OIL,NH3 vb. Basınçlı kaplar , Stok tankları Kriyojenik tank konteyner ve Kriyojenik tanker araçları bakım onarım kontrol otomasyon kurulum montaj servis hizmeti devreye alma teknik servis hizmeti anahtar teslim bakım süreçlerini üstlenmektedir.

  Green Otomasyon Enerji AŞ teknik elemanları, ihtiyaç duyuldukça müşteri tank ve tankerlerine periyodik kontroller, önleyici ve düzeltici bakım hizmetleri vermektedir. Tankların kullanım ömrünü uzatabilecek bu periyodik kontroller, aynı zamanda muhtemel sorunların büyümeden önlenebilmesini de sağlamaktadır.

  Green Otomasyon Enerji AŞ kalite sisteminin normlarına göre uygulanması, bakımının yapılması ve geliştirilmesinde deneyimli mühendisleri ve servis ekibiyle hizmetinizdedir.

  Tüm süreçleri anahtar teslim olarak üstleniyoruz ve yönetiyoruz.

 • +

  Kaynaklı Tamir Faaliyetleri

 • +

  Periyodik Bakım

 • +

  Hat Tamir Faaliyetleri

 • +

  Vakum Ölçümü ve Vakum Prosesi

 • +

  Ölçüm Cihazları Kalibrasyonu

 • +

  Tahribatsız Muayeneler

 • +

  Kumlama & Boyama

 • +

  Green Otomasyon Enerji AŞ çözümlerimizin tasarımı, mühendisliği ve uygulaması konusunda dünya çapında teknik servis desteği sağlamaktadır. Green Otomasyon Enerji AŞ müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Servis Departmanı 7/24 hizmet vermek ile birlikte maksimum seviyede insan ve otomasyon gücünü artırmıştır.

  Bakım faaliyetlerine ek olarak, mühendislik çözümleri, endüstriyel gaz sistemlerinin kurulumu ve kullanıcı eğitimi sağlayabilir. Green Otomasyon Enerji AŞ ihtiyaç duyduğu anda müdahale edebilmek için, sahada kurulum ve bakım için gerekli tüm aletler, kaynak makineleri, vakum pompaları, yedek parça ve ekipmanlarla donatılmış güçlü servis ağına sahiptir.

 • +

  LNG ,LIN,LAR,LOX Tank ve Tesisat yedek parça ekipmanları.

 • +

  CNG BASINÇ DÜŞÜRME İSTASYON İMALAT,MONTAJ VE DEVREYE ALMA PROJELERİ.